Archiv úvodní stránky

Dnes v sobotu 11.9.2021 se konalo 5. kolo Boreckého poháru 2021. Zde jsou výsledky kola a také celkové výsledky. Všem střelcům a organizátorů Boreckého poháru moc děkuji a těším se na Borecký pohár 2022.

Borecký pohár se dostal do svého 4. kola zde jsou jeho výsledky.

Dnes se střílel Borecký pohár 3. kolo. Zde jsou výsledky tohoto kola a také průběžné výsledky.

Dnes, v sobotu 19.6.2021 se konalo 2 kolo Boreckého poháru 2021. Zde jsou výsledky.

Byl upraven kalendář sportovních akcí pro rok 2021. Byly doplněny závody PPC 1500.

V sobotu 29.5.2021 se konalo 2. kolo Boreckého poháru 2021. Výsledky jsou zde. První odložené kolo se bude konat 19.6.2021. Všechny zájemce o „sportku“ srdečně zveme.
V souvislosti se změnou vládních opatření dochází ke změnám v kalendáři sportovních akcí, které pořádáme, nebo jsou na naší střelnici. Upravený kalendář je zde.

Byl upraven kalendář sportovních akci, do kterého jsme vložili 2. kolo Českého poháru mládeže. Kalendář zde.

S ohledem na přetrvávající omezení ve shromažďování osob ze strany vlády ČR, překládáme 1. kolo Boreckého poháru na pozdější, vhodný termín. O novém termínu budete včas informováni.

Byl přiložen aktualizovaný kalendář sportovních akcí. Zde.

Dobrý podvečer, s ohledem na vyhlášení vlády ČR, která opět omezila shromažďování na tak malý počet, že plánovaný závod Jihočeského poháru MAO jsme museli odložit na vhodnější termín, který bude včas oznámen. Děkujeme za pochopení a věříme, že se sejdeme v lepších časech.

Dnes byl upraven kalendář sportovních akcí 2021 na borecké střelnici. Zde.

Dobrý den, stav s COVID-19 se hodně pomalu uklidňuje a tak je šance, že se zase začnou střílet plánované závody. Tak prosím sledujte naše stránky a kalendář sportovních akcí. O plánovaných závodech vás budeme informovat. Přeji vám všem hodně zdraví.

Vážný stav v epidemii s COVID-19 nepolevuje a tak musíme všechny plánované závody do odvolání zrušit. Děkuji za pochopení a věřím, že se co nejdříve na závodech sejdeme.

Vážení střelci, s ohledem na skutečnost, že omezení počtu účastníků sportovních akci je stále podle stupně  PES 5 s tendenci na stupeň 4, musíme termín puškového závodu, který se měl konat 23.1.2021,  přesunout na pozdější termín. O novém termínu vás budu informovat.

Vážení přátelé sportovní střelby, dnes t.j. 01.01.2021 byla za velmi přísných epidemiologických opatření a s omezeným počtem členů ve venkovním prostoru- sportovišti, zahájena střelecká sezona 2021. Zde najdete návrh kalendáře střeleckých závodů. Je možné, že některé závody budou muset být zrušeny, ale to oznámíme podle situace včas.  Přeji vám všem hodně zdraví.

Všem přátelům sportovní střelby přeji zdraví, štěstí a sportovní úspěch. Doufám, že se v roce 2021 potkáme na střeleckých závodech co nejčastěji.

Vážení přátelé sportovní střelby, situace s Covid-19 je složitá, ale přesto činnost na střelnici v omezené míře funguje. Naše stránky se v minulých dnech staly terčem nějakých hackerů. Situace se zatím stabilizovala a probíhá kontrola již zveřejněných příspěvků.

Přeji Vám všem hodně zdraví a žádné viry.

Novoroční střílení 2020

Členská schůze dne 15. ledna 2020 – pozvánka

Zde jsou výsledky 47. ročníku závodu Jihočeský kapr. Všem závodníkům děkujeme za účast a věříme, že se v roce 2020 sejdeme ještě ve větším počtu při 48.ročníku.

dav

V sobotu 2.11.2019 se koná 47.ročník tradičního závodu Jihočeský kapr. Propozice závodu jsou zde. Všichni, kdo rádi střílíte na větší vzdálenosti, jste zváni.

Zde je upravený sportovní kalendář na rok 2019.

Minulý víkend proběhlo 4. kolo Boreckého poháru. Zde jsou jeho výsledky a také výsledky průběžné po 4 kolech.

Byla provedena změna termínů závodů. Změna v kalendáři je označena.

V sobotu 9.2.2019 se za krásného počasí střílelo 1. kolo Jihočeského poháru VPu 2019. Účast byla výborná. Výborné bylo i občerstvení  a také byly výborné výsledky. Tak lze hodnotit toto kolo jako úspěšné. Všem střelcům děkujeme za účast a děkujeme všem, kteří závad zajišťovali organizačně. Výsledky jsou zde.

Vážení střelci, v sobotu 9.2.2019 pořádáme 1. kolo Jihočeského poháru VPu. Propozice jsou zde. Všichni, kdo střílíte VPu jste zváni. Občerstvení je zajištěno jako obvykle na vysoké úrovni.

1.1.2019 byla zahájena střelecká sezona. Členové klubu se sešli na tradiční první ráně. roku. Všem střelcům přejeme zdraví, štěstí a spokojenost.

Velká cena Borku 2015 proběhla v příjemné atmosféře. Zde je několik fotek ze závodu a zde také jeho výsledky. Věříme, že příští ročník bude stejně úspěšný.

43. ročník tradičního závodu Jihočeský kapr je historií. Za krásného slunečného počasí přinesl výborné střelecké výsledky. Všem střelcům a organizátorům děkujeme a těšíme se na 44. ročník. Výsledky jsou zde a foto tam.

V sobotu 24.10.2015 se střílí 43.ročník Jihočeský kapr. Jedná se o tradiční závod ve střelbě  3 x 20 ran velkorážnou pistolí na vzdálenost 50 m. Všichni zájemci jsou vítáni. Propozice závodu najdete na tomto odkazu. Těšíme se na vaší účast.

V sobotu 10.10.2015 se na střelnici Borek střílí 56. ročník tradičního závodu Husitský štít. Všichni zájemci o sportovní střelbu podle pravidel ČSS jste vítáni. Propozice závodu jsou zde. Svačinu si brát nemusíte, protože bude velmi kvalitní kantýna.

Za krásného podzimního počasí se v sobotu střílelo 5. kolo Boreckého poháru 2015. Výsledky tohoto kola a celkové výsledky najdete na zde . Foto z vyhlášení výsledků zde. Celkovým vítězem Boreckého poháru 2015 je František Kubeš.

V sobotu 19.9.2015 se střílí poslední kolo Boreckého poháru 2015. Všichni, kdo střílíte „sportku“ jste vítáni. No a kdo jste už nějaké kolo odstříleli, máte ještě možnost  celkové výsledky změnit.

Výsledky 4. kola Boreckého poháru 2015 jsou zde. Také jsou přiložené průběžné výsledky po 4. kole. Do celkového výsledku Boreckého poháru 2015 se započítávají 3 nejlepší dosažené výsledky. Tak někteří mají ještě možnost své výsledky vylepšit na 5. kole, které se koná 19.9.2015.  Tohoto kola se zúčastnila také reprezentantka ČSS Michaela Musilová

Druhé kolo Boreckého poháru se odstřílelo a zde jsou průběžné výsledky po 2 kolech.

V sobotu 27.6.2015 se střílí další kolo Boreckého poháru, propozice jsou zde

Dnes se konal závod Borecká pistole 2015. Jednalo se o velmi pěkný závod, pěkné počasí, dobrá kantýna a vynikající střelecké výsledky. Všem střelcům děkujeme za účast a těšíme se na další závody. Tady jsou fotografie a výsledky.

Ve dnech 30.5. a 31.5 2015 se konalo kolo Českého poháru talentované mládeže. Závod se povedl po všech stránkách. Zde je pár fotek.

V sobotu 13.6.2015 se koná na střelnici SSK Borek pistolový závod. Propozice zde. Všichni zájemci o střelbu pistolí jste zváni.

Dne 9.5.2015 proběhl Krajský přebor 2015 Jč. kraje ve střelbě ze vzduchových zbraní. Výsledky přeboru jsou zde a foto z vyhlášení výsledků tady. Přeborníkem kraje se stali členové našeho klubu, pánové František Kubeš (nejstarší člen ze startujících) – sportovní pistole a Jiří Bárta –   libovolná pistole. Oběma patří velká gratulace a uznání.

8.5.2015 se konal střelecký den Teplárna České Budějovice. Pracovníci této společnosti si vyzkoušeli střelbu z vzduchových, malorážových a velkorážových zbraní, včetně sportovní velkorážové pušky postavené na základu SA 58. Podle vyjádření účastníků se akce povedla. Několik fotografií  zde.

V sobotu 9.5.2015 se koná Krajský přebor Jč kraje ve střelbě z malorážových zbraní. Všichni zájemci o tuto střelbu jste zváni.

V pátek 8.5.2015 se koná střelecký den Teplárna České Budějovice. Jedná se o zajímavou akci pro zaměstnance této společnosti.

Závodu  Zimní cena Šumavy 2015 se zúčastnilo 29 střelců. Závod proběhl v klidné atmosféře a byly při něm dosaženy výborné výsledky. Všem, kteří se na závodě podíleli v jakékoliv pozici, děkuji  a těším se na další závody. Výsledky si můžete prohlédnout na tomto odkazu. A foto zde.

V sobotu 21.2.2015 se koná závod 34. ročník Zimní cena Šumavy, ve střelbě ze vzduchových zbraní. Propozice jsou zde. Všichni jste zváni.

Dnes, 14.2.2015 se na naší střelnic střílel puškový závod 1 kolo Jihočeského poháru ve střelbě velkorážovou puškou. Vše bylo výborné:  účast, výsledky, počasí i občerstvení. Všem děkuji a těšíme se na další podobné závody. Výsledky závodu najdete zde. A několik foto je tady. Další kolo poháru bude v Týně nad Vltavou.

V sobotu 14.2.2015 od 9,00 hod se koná na střelnici Borek 1. kolo Jihočeského poháru. Propozice závodu jsou zde. Všichni jste zváni.

Dnes, 24.1.2015 se konal 3. ročník závodu Borecká puška. Výsledky jsou na zde a foto zde.

24.1.2015 pořádá náš klub 3. ročník Borecké pušky. Propozice jsou zde. Všichni střelci jsou vítáni.

Všem sportovním střelcům přejeme v roce 2015 zdraví, štěstí, spokojenost a na všech  závodech roku 2015 přesnou mušku. 01.01.2015 se od 13,00 hod konalo na borecké střelnici zahájení střeleckého roku  „novoroční ránou“. Vystřelili jsme si pro radost, ale výsledky spočítali. Foto je zde a výsledky tam. Puškaři si stříleli opravdu jenom pro radost. Tak ať se všem lidem dobré vůle po celý rok všechno daří.

IMG_8777

Všem sportovním střelcům přejeme v roce 2015 zdraví, štěstí, spokojenost a na všech  závodech roku 2015 přesnou mušku. 01.01.2015 se od 13,00 hod konalo na borecké střelnici zahájení střeleckého roku  „novoroční ránou“. Vystřelili jsme si pro radost, ale výsledky spočítali. Foto je zde a výsledky tam. Puškaři si stříleli opravdu jenom pro radost. Tak ať se všem lidem dobré vůle po celý rok všechno daří.